Sütun ve Kaideler

Sütun ve Kaideler

Efendi Söve, inşaatçıların dostu, tüketicinin yani bina sahiplerinin en güvendiği marka olarak, sütun ve kaidelerde size en doğru ve en ekonomik çözüm önerileri sunmak, için sizleri bekliyor. Sütunlar ve üzerine oturtulan kaideler, çok hassas bir konu olup, binamıza yapacağımız son iyilikte diyebiliriz. Binamıza bu iyiliği yaparken doğru sütunu ve doğru kaideyi bilmek ve bulmak zorundayız ve bulduğumuz sütun ve kaideyi de doğru uygulamak zorundayız.
Sütun taştan yapılmış taşıyıcı direk kolon olup; kaidesi, sütunun alt bölgesine verilmektedir. Çoğunlukla dikdörtgen şeklinde olur, kare şeklinde olur. Aynı zamanda bu sütun ve kaideler hangi döneme ait olduğunu da özetler. Biz kullanılan desenlerden dönemi hakkında bilgi sahibi oluruz. Ülkemizde ise daha çok camilerde ve mescitlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ancak artık sütun ve kaideler özel binalarımıza da girmiştir.
Efendi Söve, bununla ilgili binalara onlarca uygulama yapmıştır. Birçok inşaatçı sütun ve kaidelerimizden edinmiş veya sipariş vermiştir. Siz hangi döneme ait olmasını istiyorsanız söyleyin biz o dönemi sizlere yaşatalım. Uzman çizim ekibimiz sizin isteğiniz doğrultusunda istediğiniz bir modelin çizimini yaparak, üretime aktarmaktadır. En kısa zamanda yapılacak ürününüzü yine sizin istediğiniz binaya veya alana uygulamasını yapmaktadır.
Uzman ekibimiz, işletmemizde onlarca sütun ve onlarca kaide çeşidi çizimi yapmakta ve seri üretilen sütun ve kaideleri web sitemizden sergilenmektedir. Dilerseniz buradan bir sütun ve kaide seçebilirsiniz. Ya da sizde bir resim varsa veya çizim varsa bize getirebilir ve uygulanmış ve üretilmiş olarak size sunabiliriz. Dilerseniz binanıza yapılacak uygulamayı da biz yapabiliriz. Karar sizin.
Efendi Söve, bina cephe tasarımları ve imalatlarında inşaatçıların en yakın dostu ve en güvendiği markadır. Gerek söve ve kat silmelerinde gerekse dekoratif taçlarda ve gerekse cephe kaplamalarında size en yakın markadır. En güvendiğiniz markadır. Sütun ve kaideleriniz içinde sizin tercihlerinize açığız ve bekliyoruz.
Payanda, aplik ve aksesuarlarda da Efendi Söve, sütun ve kaidede de olduğu gibi sizlere en uygun çözümleri üretmektedir. Siz yeter ki binanız için bir uygulama yapmaya karar verin gerisini bize bırakın ya da bir resim veya çizim getirin, biz sonuca ulaşırız.