Pencere Sövesi

Pencere Sövesi

Efendi Söve inşaatçı dostu, tüketicinin en güvendiği bina tasarımcısı ve cephe ürünleri imalatçısı olarak, bina sahiplerimizi pencere söveleri konusunda da bilgilendiriyor ve bilinçlendiriyor. Çünkü binalarımıza yapılabilecek son uygulamamızda binamızı taçlandırmaktır. Bu konuda da Efendi Söve size uygun çözümler ama doğru çözümler sunmakta ve binanızı taçlandırmaktadır.

Pencere Sövesi Nedir, Nasıl Uygulanmaktadır?

Gelişmiş teknoloji ile beraber farklı tasarım ve modeller hazırlanan pencere söveleri, günümüzde yaygın bir kullanıma sahiptir. Ayrıca pencere sövelerine benzer kapı söveleri, çerçeve ayna söve başlıca dekoratif söve modellerindendir.

Ama bununla beraber ürün çeşitlemesi her gün artmakta ve istenilen her yere her şekilde dekoratif söveler yapmak teknoloji sayesinde mümkün olmaktadır. Her bir alan için ayrı ayrı söveler üretmek mümkündür. Kullanılan eps blok malzemesi bizlere sınırsız çeşitlilik kabiliyeti vermektedir.
Efendi Söve, kapı söveleri, pencere söveleri, çerçeve ayna söveleri yani dekoratif söveler hususunda uzmandır ve bu uzmanlığını inşaatçıların ve tüketicilerin hizmetine sunmuştur. Bu nedenle pencere söveleri gibi tüm dekoratif sövelerde tercihiniz yine Efendi Söve olacaktır.

Efendi Söve sadece sunduğu ürün yelpazesi ile değil sizin sunacağınız model ve çeşitlerde de sizlere yardımcı olacaktır. Yeter ki bir çizim veya bir resim olsun. Aynı model ve tasarım titizlikle işletmemizde üretilecek ve en kısa zamanda size teslim edilecek veya istediğiniz alana uygulanacaktır. Üretimlerimiz oldukça ekonomiktir. Fiyat konusunda ki hassasiyetimizle müşterilerimizin lehine çabalamaktayız. Efendi Söve farkı olarak da kaliteyi düşürmeden her zaman ki gibi en kaliteli malzeme, ustalık ve ürünleri kullanarak bunu başarıyoruz.

Efendi Söve; cephe tasarımlarında özellikle pencere söveleriyle binanızın değerini artırmada ve estetik güzellik sağlamada size uygun ve doğru çözümleri en uygun ekonomik şartlarda yine sizlere sunmaktadır. Pencere sövelerinde dilerseniz ince işçiliklerle yapılmış sanatsal desenlerle dilerseniz de modern çağın getirdiği çizgiler doğrultusunda düz çizgilerde bir çok model içermektedir. Efendi Söve’ de en zoru hangi modeli alacağınıza kara vermek olacak.

İster kapı, ister pencere, ister çerçeve ayna olsun, her türlü dekoratif söve düşüncesi veya çizimi var ise lütfen bizimle irtibata geçin. Hemen üretime yönlendirelim. İsterseniz sizin önerdiğinizi, isterseniz bizim ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.