Payanda

Payanda

Efendi Söve, inşaatçıların en iyi dostudur. Tüketicinin yani bina sahibinin binasını değerlendirme de, değerini artırmada çözüm önerileri sunmakta, yaptığımız uygulamalarla binanın estetiğine güzelliğine değerine değer katmaktayız. Hem ısı, hem ses izolasyonu ile yaşanacak binalar elde etmede tüketicinin yanındayız. İşte binamıza yapabileceğimiz en iyi projelerden birisi de payanda ve aksesuarlardır.

Adı üzerinde payanda dik durumdan ayrılmış bulunan duvarı tutmak için dayanan kalın direk, destek demektir. Binamızda böyle bir sorun varsa sakın panik yapmayın ve hemen Efendi Söve ile iletişime geçin. Efendi Söve olarak işletmemiz, binanıza en uygun çözümleri sizlere sunacaktır. Bu çözümlerden biri de payandalardır. Efendi Söve için en uygun payandalar yapmak gerçekten çok uzman olduğumuz bir alanı ifade etmektedir. Payanda yapılan binalar daha sağlam, daha dayanıklı ve daha doğru olacaktır. Ayrıca bir aksesuar ürünü olarak da kullanılan payandalar binalara heybet ve gösteriş katar. Bu küçük detay binalarınız için oldukça önemlidir. Çok farklı renk, desen ve modelde üretimi sağlanabildiği için binanızın görünümüne hiçbir şekilde yapaylık katmaz. Aksine çok daha doğal olarak görünür. Payandaların kullanım amaçlarından biri de dayanıklılık katmak olduğu için binaları daha heybetli gösterir. Kendileri küçük ama etkileri büyük olan payandalar, bina dekorasyonlarınızın tamamlayıcısı olurlar.

Efendi Söve; aksesuarlarda neler yapılabileceği konusunda tam bir uzmandır. Aksesuar; asıl olana, ana durumundakine eşlik eden, onunla birlikte bulunan ve kullanılan, onu herhangi bir yönden bütünleyen ama ayrıntı sayılabilecek ürün demektir. Yani aksesuar yaparken asıl bozulmayacaktır. İşte Efendi Söve bu konuda uzmandır. Aksesuar, bir şeyi daha kullanışlı, daha verimli veya daha çekici hale getirmek için ilave edilir veya takılır. Burada gerek dayanıklılık için payanda gerek binayı süslemek için aksesuar kullanmak hem binanın ömrünü uzatır hem de değerini artırır. Efendi Söve, gerek payanda gerek aksesuarlar konusunda inşaatçılarımızın, bina sahiplerimizin emrindedir. Size en uygun ve en doğru çözümleri en uygun fiyata ve ekonomik olarak sunmaktadır. Size en yakın cephe tasarımcısı ve imalatçısı Efendi Söve farklı yaklaşımlar için size bekliyor…