Son dönemlerde sıkça tarcih edilen kompozit paneller binanıza şık bir görünüm katar.

Kompozit Panel

Modern cephe mimarisinin günümüzdeki en önemli parçalarından birisi de alüminyum kompozit paneller. Olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı, uzun ömürlü ve yüksek rüzgar yüküne maksimum direnç gösterebilen bu alternatif ürün son yıllarda fazlasıyla yaygınlaşarak bir çok yapı tipinde uygulanmaya başlamıştır. Alüminyum kompozit panelin tercih edilmesindeki en önemli etkenlerden biri de geniş renk ve desen yelpazesine sahip olmasıdır. Fakat bu ürünün yapılarda uygulanması çok zahmetli, detaylı ve pahalı oluyor. İşte tam da bu kısımda Efendi Söve sizin imdadınıza koşuyor!

Öncesinde dijital ortamda 3D(üçboyutlu) olarak projelendirdiğimiz ve sizin beğeninize sunduğumuz yapınızın tasarım aşaması sona erdikten hemen sonra entegre tesislerimizde projenize uygun olarak ölçülenrilip hazırlanan alüminyum kompozit paneller ısı, su ve ses yalıtım elemanlarıyla bir araya getirilip hızlı ve kolay bir şekilde yapınızın cephesini süslemeye başlıyor. Yani önce yapınızı sizin beğenileriniz doğrultusunda tasarlıyor, sonra da çok hızlı bir şekilde hayallerinizi hayata geçiriyoruz. Üstelik binanız modern bir görünüm kazanırken siz de bu uygulamayı yarı fiyatının daha altında yaptırmış olmanın haklı sevincini yaşıyorsunuz.

Siz sadece isteklerinizi söyleyin ve bizde profesyonel ekibimizle birlikte isteklerinizi yerine getirelim. Tecrübeli ustalarımız alüminyum kompozit panel uygulamanızı en kısa sürede yapsınlar ve size de bu hizmetin keyfini çıkartın.

İletişime Geçin

Neden Kompozit Panel?

Dayanıklı ve Uzun Ömürlüdür

Bakım ve Temizliği Kolaydır

Darbelere Karşı Dayanıklıdır

Geniş Renk Seçeneğine Sahiptir