Hizmetlerimiz

Efendi Söve geniş ürün yelpazesinin yanı sıra müşterilerine farklı hizmetler vererek işleri en iyi ve kolay hâle getirir.

Kompozit Panel

Hayatımızın bir çok alanında, bir çok yerde artık kompozit panelleri görüyoruz aslında. Kullanım esnekliği, kolaylığı ve sağlamlığıyla her alanda rahatlıkla kullanılabiliyor. Uzun ömürlü olup çevre şartlarından etkilenmemesi ekstra avantajlarından tabi ki. Kompozit panel dış cephe giydirme uygulamalarında, reklam tabelalarında, tabela zeminde, tanıtım materyallerinde, oda bölmelerinde, tüm cephe giydirme uygulamalarında gibi bir çok yerde kullanılmaktadır. Bu tür kullanım alanları için elverişli yapısının yanı sıra fiyatının uygun olması kullanıcıları cezbetmektedir.

Kompozit panellerin yapısından bahsedecek olursak. Kompozit paneller 3 katmandan oluşuyor. Bir kompozit panelin dış kısımları alüminyum levha yer alırken arasında da polietilen malzeme vardır. Kompozit paneller dekorasyonunuza yada isteğinize bağlı olarak dilediğiniz renk veya desende boyanabilir. Kompozit panellerin depolama ve taşıma da dış yüzeylerinin zarar görmesi için plastik film ile kaplıdır.

Tümünü Gör

Son dönemlerde çokça tercih edilen kompozit paneller evinize hem sağlamlık hemde şıklık katar.

Söve Uygulaması

Söve hayatımızın her yerinde. Uygulama alanlarının genişliği, montajının kolaylığı gibi birçok neden dolayı söve uygulamalarını artık hayatımızın birçok yerinde görüyoruz. Uzun ömürlü ve uygun fiyatlı bir çözüm olmasından dolayı da kullanıcılara hitap ediyor.
Söve uygulamalarını hayatımızın bir çok alanında görebiliyoruz. Bunlardan en çok kullanılanı ve talep edileni ise dış cephe kaplama ürünleri. Dış cephe kaplama uygulamamızla tüm binanız yenilenirken, mantolama ihtiyacınız da giderilmiş oluyor. Söve uygulamaları bunun haricinde sütun, kaide, payanda, kat silme, parti ürünler gibi ihtiyaçlarınıza uzun ömürlü ve kendini temizleyebilen söve ürünleriyle cevap veriyor. Söve her ne kadar kullanımı kolay ve ekonomik bir malzeme olsa da montaj ve uygulama aşamaları da o kadar profesyonellik ve tecrübe istemektedir. Efendi Söve, uzman kadrosuyla söve alanında ki her konuda yanınızdadır.

Tümünü Gör

3D Söve Çizimi

Piyasada nadir bulabileceğiniz bir çok kolaylığı sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Söve uygulaması yaptıracak olan müşterilerimizin akıllarında ki tüm soru işaretlerini gidermeye çalışıyoruz. Bu soru işaretlerinden en büyüğü de elbette ki kataloglarda ki ya da örnek fotoğraflarda ki söve uygulamalarının kendi binalarında nasıl duracağı. Bu konuda müşterilerimizi fazlasıyla haklı buluyoruz. Efendi Söve olarak bunun bir çözümünü aradık ve müşterilerimize 3D söve çizimi yapmaya karar kıldık. 3D söve çizimi sayesinde müşterilerimiz kendi binaları için yaptıracakları söve uygulamalarını bilgisayar ortamında görüp inceleyebiliyorlar. Söve uygulamasının bitmiş halini net bir şekilde gördükten sonra dilerseniz üstünde değişiklikler yapabiliyorsunuz.

3D söve çizimi sayesinde bina dekorasyonunuz eksiksiz ve sonrasında ekstra işler çıkmadan tek seferde, hızlıca halloluyor. Efendi Söve ailesi olarak müşterilerimizin çözüm ortağıyız.

Tümünü Gör

Üç boyutlu söve çizimi ile yaptırmak istediğiniz sövenin binanızda nasıl görüneceğini önceden görerek bilgi sahibi olun.

Özel Tasarım Ürünler

İstekleriniz doğrultusunda özel olarak tasarlanan söve modelleri ile standardın dışında özel bir görünüm elde edebilirsiniz!

Tümünü Gör

Binalar için yapılması zorunlu hale gelen mantolama için bankalar mantolama kredisi sunuyor.

Mantolama Kredisi

Evinizi ısı yalıtımını yaptıramamışsanız üzülmenize gerek yok. Söve uygulamalarının her alanında ve her anında profesyonelliği ve tecrübesiyle yanınızda olan çözüm ortağınız Efendi Söve, ödeme konusunda da size seçenekler sunuyor. Bir an önce söve ve mantolama gibi uygulamaları yaptırmak istiyorsunuz fakat nakte mi ihtiyacınız var? Hiç sorun değil. Efendi Söve olarak söve uygulamalarınızda mantolama kredisi ile yanınızdayız. Müşterilerimizin sıkıntı yaşadıkları konularda çözümler üretmeye devam ediyoruz. Mantolama kredisi çözümümüzle düşük faizler ve uzun vadelerle ödeyebileceğiniz paranız hazır. Mantolama için bankalardan kredi almak biraz zordur. Bu yüzden Efendi Söve olarak müşterilerimize kolaylık sağlaması amacıyla bankalarla mantolama kredisi için anlaşma sağladık. Anlaşmamız neticesinde müşterilerimiz, söve uygulamalarını hızlı bir şekilde yaptırırken ödemelerini de uzun vadelere böldürerek rahat ediyor. Mantolama kredisi hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Tümünü Gör